اخبار بهشهر
صفحه :   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
موارد یافته شده : 103     
علی خدمتگزار مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: در ارزیابی به عمل آمده توسط سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه سرمایه گذاری ، این بندر رتبه نخست سرمایه گذاری در بنادر کشور را کسب کرد.
ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت که یکهزار و 300 روستای این استان در داخل یا حاشیه منطقه جنگلی واقع شده است .
ساری - ایرنا - کلنگ طولانی ترین پل شمال کشور عصر روز جمعه در روستای ' ولم' شهرستان بهشهر به زمین زده شد.
استاندار مازندران از هزینه 2 هزار میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل سد ' گلورد ' در شرق این استان خبر داد و گفت که آبگیری این سد تا پایان فروردین ماه سال آینده عملیاتی می شود.
یک میلیون اصله از منابع اعتبارات عمومی منابع طبیعی است و 3 میلیون و 650 هزار اصله توسط مجریان طرح های جنگل داری تولید شد و تاکنون 650 هزار اصله نهال بابت پروژه های مشارکتی توزیع شد.
مدیر بندر امیرآباد بهشهر خبر داد
برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای اثربخش امور HSE یکی از مقوله‌های سودآور در هر سازمان و صنعت محسوب می‌شود که در این راستا بندر امیرآباد با ساختار تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست به صورت هدفمند و منسجم گام های موثری را در جهت ایجاد محیط کار ایمن، حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی، کاهش حوادث ناشی از کار و ... برداشته است.
سرپرست معاونت دریایی و بندری بندر امیرآباد بهشهر گفت : نخستین محموله نمونه صادراتی مرکبات امسال شامل ۳ تن نارنگی و ۶ تن کیوی تولید شده در باغات استان از طریق بندرامیرآباد به کشور روسیه صادر شد .
در پی اعلام موافقت شورایعالی مناطق آزاد امامان جمعه و نماینده مردم شریف شهرستان های بهشهر نکا و گلوگاه طی نامه ای به حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رییس جمهور ضمن اعلام حمایت از این اقدام دولت محترم از پیگیری های دکتر ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و دکتر ربیع قلاح استاندار مازندارن تقدیر نمودند.
سيد خالق سجادي فرماندار بهشهر به اتفاق دکترشاعری نماینده مردم شرق مازندران و جوادی مدیركل استانداردمازندران ازمعاونت استاندارد بندر امير آباد بهشهربازديد به عمل آوردند.
الف.احمدی
شرکت فعال شما همشهریان گرامی بهشهری در سرشماری اماری نفوس مسکن سال 95 بادرصد بسیار بالا موجب درخشش نا م شهر عزیزمان بهشهر ،جوانان ونوجوانان توانمندش در سطح استان ، کشور ، و جهان می شود .
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
8
بازدید امروز :
1208
بازدید دیروز :
1267
بازدید کل :
4562325