شهرداری بهشهر
موارد یافته شده : 6     
الف.احمدی
در هر شهری نقاطی هستند که ارزش مکانی زیادی دارند و خیابان امام خمینی(ره) بهشهر یکی از آن مکان ها است. از همشهریان عزیز سوال می کنم چه فرقی بین ملک خیابان هنر و ملک امام است؟ چه فرقی بین ملک خیابان هنر و ملک جاده کنت است؟ چه فرقی بین ملک مجاور جاده کنت با ملک های عباس اباد است؟
خرد جمعی در نظام شورایی می تواند موجبات تحقق و تحول در مدیریت شهری و در نتیجه امید و انگیزه را در شهروندان بیافزایند . آن چه مسلم است اگر اصول مربوط به قانون شوراها را که یک نظام عدم تمرکز اداری را مقرر نموده است از زمان تصویب ، اجرایی می شد ، وضعیت شهر ها و زندگی مردم بی تردید بهتر از وضع کنونی بود .
راهکار های تحرک و پویایی در مدیریت شهری اهم طرحها و برنامه های پیشنهادی
این بار نیز با حضور مجدد و قصد ادامه خدمت در عرصه شورایی ، برآنیم تا با خرد جمعی و استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان در زمینه های گردشگری ، تجاری و اقتصادی علمی و فرهنگی ، زمینه لازم را برای ایجاد اشتغال و همچنینآسایش و رفاه شهروندی فراهم آوریم و شهربسازیم شایسته شما شهروند عزیز و گرامی .
صنعت توریسم با درآمد سالانه ای بیش از هزار میلیارد دلار در جهان به یکی از مهمترین صنایع درآمدزا در قرن حاضر تبدیل شده است . گسترش این صنعت در هر منطقه ای از جهان با مواردی همچون کاهش فقر ، افزایش عدالت و اشتغالزایی همراه بوده است .
وقتی که نام بهشهر را می شنویم ، کمترین چیزی که ذهنمان نقش می بندد ، شهری تاریخی ، مذهبی با فرهنگ غنی ، پر افتخار ، دارای مردمی غیور و سخت کوش و البته بلا دیده از مصائب تاریخی و طبیعی است .
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
10
بازدید امروز :
1261
بازدید دیروز :
1267
بازدید کل :
4562378