کد خبر : 4680
تاریخ و زمان ارسال : 1395/08/11 - 23:50:52
تعداد بازدید : 2651
شرکت راه آهن روسیه که یکی از بزرگترین شرکت های ریلی در جهان است، رئیس دفتر نمایندگی خود در ایران را معرفی کرد و از برنامه گشایش این مرکز خبر داد.

دفتر راه آهن روسیه در ایران گشایش می یابد

شرکت راه آهن روسیه که یکی از بزرگترین شرکت های ریلی در جهان است، رئیس دفتر نمایندگی خود در ایران را معرفی کرد و از برنامه گشایش این مرکز خبر داد.

گشایش نمایندگی راه آهن روسیه در ایران که برای اجرای طرح های توافق شده صورت می گیرد در بیانیه امروز (سه شنبه) این شرکت اعلام شده است.

بنا به گزارش اعلام شده، مقدمات ثبت این دفتر نمایندگی در ایران به زودی پایان می یابد و یوگنی چرپانوف یکی از مدیران شرکت راه آهن روسیه مسئولیت اداره آن را برعهده خواهد گرفت.

شرکت راه آهن روسیه در قالب این همکاری چند طرح از جمله برقی کردن خط آهن گرمسار-اینچه برون را پیگیری می کند و پیش از این هم خط تبریز-آذرشهر را در سال 2012 برقی کرد.

در این بیانیه آمده است: شرکت راه آهن روسیه همچنین موافقتنامه سه جانبه ای را با شرکت های راه آهن ایران و جمهوری آذربایجان با هدف ارتقای همکاری ها در حوزه های مختلف و تبادل تجربیات امضا کرده است.

شرکت راه آهن روسیه با مدیریت 87 هزار کیلومتر خط ریلی برون شهری در پهنه بیش از 17 میلیون کیلومتر مربعی این کشور شمار زیادی از شرکت های صنعتی و خدماتی را تحت مدیریت خود دارد.

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان :
نظر شما :
 
فیلدهای ستاره دار را پر کنید .
نام
ایمیل
نظر *
 
گزارش تصويری
عباس آباد - حسین ابراهیمی
علی نوری
طبیعت بهشهر
محمد آباد
پيام روز
تابلو اعلانات
نظرسنجی
آمار سايت
افراد آنلاین :
13
بازدید امروز :
1296
بازدید دیروز :
1267
بازدید کل :
4562413